Březen 2010

Den D = Den Dotazníků :D

31. března 2010 v 23:52 | Raydenn |  My dear baka diary...
Zdar :D Dneska mám den D, tzn den Dotazníků :D První mi ho předhodila Hoshiko, za což jí děkuju, byla to sranda :D (jo, odhadla's mě dobře, Hoshiko-sempai :D) další, který jsem si vyplnila, je následovně:

Naruto x Shikamaru yaoi doujinshi 05

31. března 2010 v 23:25 | Raydenn |  Yaoi
Zdar :D Tady je další díl…je to přejmenované, viz vysvětlení na začátku čtvrtého dílu ;) Omlouvám se, jestli to vypadá jako slaďárna, rozhodně to pro ně ještě neskončí…*krvelačný pohled* Tak zatím, přeji dobrou zábavu :D

Shikamaru kráčel ulicí směrem k domovu. Bylo deštivé odpoledne a vyučování končilo pozdě, takže se ulice zahalily do mlhavého pláště s šerou oponou.
Když ho konečně pustili z nemocnice, strávil pak ještě hodně času doma. Byl zesláblý tak, že téměř nemohl chodit. Navíc se mu vracely záchvaty úzkosti a v noci ho pronásledovaly vyčerpávající noční můry.

Omlovám se za zpoždění, gomen gomen, těžký je ten život.... :D

31. března 2010 v 22:55 | Raydenn |  My dear baka diary...
Ahoj všichni :D Strašně moc se omlouvám, měla jsem moc práce (deset písemek, tanec, učení, umírání, z mrtvých vstání, další umírání, další z mrtvých vstání, zase umírání.....) takže jsem neměla vůbec čas se věnovat blogu. Což by mělo být trestné, takže bych tímto článkem chtěla vše dohnat. ;) Ve svém zájmu si to raději pročtěte, ať mě pak nehedáte s úmyslem zabíjet :D Arigato!

Slíbila jsem překvapení. Tady to je: Shikamaru - Ananas! :D

30. března 2010 v 13:52 | Raydenn |  Evil needs candy, too!
Ananas na piáně :D (škoda, že není vidět ten obličejík, dvě hodiny se pářu s kreslením xichtu a ono to pak není vidět :P)
Ananas 2

Škola ze mě dělá vola.

30. března 2010 v 10:37 | Raydenn |  My dear baka diary...
Mno, děcka: sedím ve škole a tiše trpím. Důvod mého utrpení? Následovně:
  1. Projetá písemka z matiky
  2. Neskonale pomalý internet
  3. Kámošce se ztratil mobil
  4. Do hlavy se mi místo učiva dostávají jen samé pitomosti
  5. Roztrhla se mi učebnice na zemák, tzn. totálně jsem ji zdemolovala (HELL YEAH! :D)
  6. Na češtinu sice máme supla, ale budeme se (m)učit stejně...a to jsem se tááááák těšila na volno....BÉÉÉÉÉÉÉ!
  7. Odpadla nám hudebka x( -jediná snesitelná hodina na týhle škole-
  8. Na tomhle kompu nemůžu přidávat obrázky, videa ani nic jinýho, navíc jedno načtení stránky trvá dvacet minut
  9. Život je prostě na draka.... ALELUJA! :D

"Co je to?" Téma týdne.... "Co je to?" To je téma, ne které můžeš napsat článek.... "Co je to?" Vánoce..... "Co je to?" :D

29. března 2010 v 18:41 | Raydenn |  My dear baka diary...
Vánoce?! Je Březen, proboha! Jediné, na co si teď vzpomenu a co má co dělat s Vánoci je kapr. Dost chabé na to, že o tom budu muset (no dobrá, nebudu muset, ale můžu :D) napsat celý článek. Ale jelikož mé šílenství nezná mezí, zkusím to. Pro takovou pamětnou chvíli plnou odhodlání by se hodil citát... ale jaký vybrat?! Ach ano, už vím....Lituji, že za tento blog mohu položit pouze 70 článků za Únor, 123 článků za Březen, pár obrázků a nepočítaně článků s inteligencí hodné tučňáka. Arigato! :D


Boreček od Bow Wave - Blbeček od Raydenn :D

28. března 2010 v 21:22 | Raydenn |  Evil needs candy, too!

♫ Nejdříve Boreček - originál.... ♫


Naruto x Shikamaru yaoi doujinshi 04

28. března 2010 v 18:11 | Raydenn |  Yaoi
Nazdar, další díl :D prosím, počítejte s tím, že od příště se to bude jmenovat "Naruto x Shikamaru", aby to vystihovalo obsah ;) Předělám ty názvy i u ostatních už zveřejněných dílů, aby se to nepletlo :) Arigato!

"Choji! Co blbneš?!" Zasyčel Naruto na Chojiho, který horečně hledal řinčící mobil. "Omlouvám se!" Vyhrkl Choji a s mobilem v ruce vyběhl na chodbu.
Naruto se starostlivě podíval na Shikamarua. Vypadalo to, že ani nepostřehl nějakou změnu. Zkrátka jen ležel a hleděl do stropu.

Nebezpečí zažehnáno, díky bohu za bouřku :D

28. března 2010 v 16:44 | Raydenn |  Oznámení
Ahoj všichni, hlásí se vám vaše (naneštěstí pro vás) živá a zdravá Raydenn :D Výlet nakonec odvolán, rozpršelo se jako z konve, takže jsem nikam nemusela ;) zato jsem teď doma a nevím, co budu dělat :D hm, asi napíšu pár dalších sci-fi, přidám sem pár obrázků.... :D A samosebou tu slíbenou parodii na Borečka od Bow wave ;) Jak jste si asi už všimli, v dolním menu-boxu přibyla nová položka - hudba :D Dala jsem tam pár těch písniček, které normálně poslouchám nebo mě nějak zaujaly, takže si můžete ke čtení ještě pouštět songy ;) Já vím, není to žádný unikát, ale přece jenom byste alespoň měli vědět, že to tu je :D Tak zatím, arigato! :D
INO jpeg

Výlet? Kdepak.....ZABTE JE!

28. března 2010 v 14:52 | Raydenn |  Oznámení
Zdar všichni :D Dneska už asi nic nečekejte, jedu s rodiči na výlet do lesa ;) Jestli mě něco nesežere, zase sem zítra něco přibyde, ale nejsem si tak docela jistá, jestli přežiju....táta řekl, že to bude krátké, jenže u něj krátké znamená celodenní, takže.....MAMINKO! Jo, počkat vlastně, máma jede taky....*doprčic* BABIČKO! *ale babička má revma....?* DĚDĚČKU! *děděček je na operaci...?* Krucinál, nemůžeš už držet hubu?! *já...? já nemám hubu...?* A PŘESTAT S TIMHLE IDIOTSKYM TÓNEM?! *Tónem...? Jakým tónem...?* Mami..... *ale máma jede s váma...?* UAAAAARGHHH! :D
ebisu jpeg

Prosím o hlas :D

28. března 2010 v 13:23 | Raydenn |  Oznámení
Ahoj všichni :D Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog a nerada bych vypadla už v prvním kole, tak bych vás všechny chtěla poprosit, abyste  mi hlásli tu ;) Moc ráda vám to oplatím, prosím, nebuďte líní jako Shikamaru, klikněte sem a hlásněte mi, jsem tam jako Raydenn (samosebou :D) Předem vám všem moc děkuji a za každé kolo, do kterého postoupím, vám sem dám sadu gif avatíků ke stažení a volné publikaci :D Arigato! :D
INO jpeg


Naruto x Shikamaru yaoi doujinshi 03

27. března 2010 v 22:40 | Raydenn |  Yaoi
Další díl....počtěte si :D P.S. Měla jsem to pojmenovat jinak než Neji x Shikamaru, teď se to nehodí k ději.....omluvte tedy prosím matoucí název ;) Arigato!

Shikamaru ležel na posteli a tupě zíral do stropu. V nemocničním pokoji panovalo dusivé, úzkost budící ticho, které výborně doplňovalo jeho pocity.
Tedy - doplňovalo by, kdyby něco cítil. Ale on necítil nic.
Od té doby, co se probral z kómatu, byl naprosto prázdný co se týče emocí. Už necítil strach, smutek, lítost nebo ponížení. Jen prázdno. Prázdno a ticho.
V hlavě mu vířily vzpomínky. Nechával je plynout, vyvstávat, promítat se a zase upadávat do pozadí, kde je pohlcovala bezedná nicota jeho podvědomí. Některé se objevovaly nejasně a rozmazaně. Jiné byly tak zřetelné a přesné, že měl pocit, jakoby to ani vzpomínky nebyly. Spíš nějaké úlomky času, uložené v jeho mysli a snažící se ho opět vtáhnout do reality.
Jenže to on nechtěl.

Na co bych měla udělat další parodii? :D

27. března 2010 v 20:13 | Raydenn |  My dear baka diary...
Jak jste už viděli - četli, udělala jsem Narutovskou parodii na Kabátovskou Pohodu :D A tak nějak mě to chytlo, tak si říkám: Na co bych jí měla udělat teď? :D
Vybrala jsem několik možných kandidátů, na které bych zvládla udělat parodii. Náhled v celém článku :D

Vysvětlení pro zvědavce :D

27. března 2010 v 19:30 | Raydenn |  My dear baka diary...
Děcka. Jak víte, miluju Naru Shikamarua. Jsem do něj blázen, jsem z něj paf, v háji, v pytli, v čudu, jsem z něj dokonale mimo, říkejte si tomu jak chcete :D pravdou je, že slintám kdykoli vidím jeho obrázek, tluču hlavou o obrazovku kdykoli slyším jeho jméno (když nemám po ruce obrazovku, spokojím se klidně i se zdí), bulím kdykoli narazím na zmínku o něm a stříká mi krev z nosu kdykoli na něj narazím v manze, seriálu či nějakém Naruto - AMW :D Ale mnozí se ptají PROČ ZROVNA SHIKAMARU???
Co se mi na něm tak líbí? Co mě na něm tak strašně chytá? Co mě nutí slintat při pouhém vyslovení jeho jména?
Sepsala jsem vám seznam věcí, které mě na něm tak chytají. A komu se to nelíbí, ať jde někam (třeba nakoupit) :D


♫ Naruto pohoda :D (by Kabát, parodie by Raydenn) :D ♫

27. března 2010 v 17:16 | Raydenn |  Evil needs candy, too!

Pro neznalce nejdřív originál :DJak na počítač :D

27. března 2010 v 10:47 | Raydenn |  Evil needs candy, too!
Štve vás váš počítač? Nevíte, co s ním? Dělá ohlušující randál a vy netušíte, jak to spravit?! Zde je jednoduchý návod, jak si počínat, když váš PC dělá vylomeniny se kterými si už zkrátka nevíte rady. Dělám to tak i já. Napsala jsem vám to v jednotlivých krocích, abyste to lépe pochopili :D