Září 2011

Kterak to paní profesorka rozsekla aneb teorie kosti :D

20. září 2011 v 13:48 | Raydenn |  My dear baka diary...
Třetí hodina. Dějepis. Zvonek už odzpíval svou válečnou melodii a po něm nastalo hrobové ticho, rušené pouze přerývavým dechem napjatě vyčkávajících okolosedících.
Čekáme.
A pak se to stane! Dveře se otevřou a ona vejde. V jedné ruce klíče, v druhé lidskou kost a řekne...!!!
"Otevřete si sešity, začneme dějepis." :D

Spaste Ray a pošlete na Aliašku!

18. září 2011 v 18:29 | Raydenn |  My dear baka diary...
Venku je hnusně, na mě OPĚT leze kašel, nemám nápady na psaní čehokoliv, včetně prezentace do školního časopisu (mám jí poslat ještě dneska a nemám ani čárku), dramaťák asi definitivně skončil (nikdo se nemá k tomu, aby se ujal vedení pěti amatérů, kterým se herecká můza obloukem vyhnula), zítra je pondělí a z písemky to vypadá na známku mizernější, než je ubohý, chatrný podprůměr.
Spaste mě někdo!
Ale já vím, co udělám: vykašlu se na všechno, udělám si pořádný kýbl čaje, zatáhnu závěsy, abych se nemusela dívat na tu slotu venku, zabalím se do deky, zapnu si OHSHC, k tomu si udělám ramen a bude!
Už jen při tom pomyšlení se mi zlepšila nálada o padesát procent :D
(To jsem celá já: v těžké depresi jdu psát článek, a jak píšu a přemýšlím, co budu dělat potom, tak jsem najednou zase nechutný optimista :D Světe, chraň se! xD)
A protože se mi to nechce mazat, tak vám pustím písničku, abych vám ten výlev nějak vynahradila... SAYONARA! :DNová mocnost- Aneki-chan! :D

10. září 2011 v 22:33 | Raydenn |  Diplomky
Na naší Raydennovské základně bylo navázano nové spojenectví s mocností Aneki-chan! :D
Možná jsme si úplně nesedly výběrem oblíbenejch postav (viz Hidan níže :D), ale to yaoi na jejím úžasném blogu mi neuvěřitelně lahodí! :D xD
Tož arigato, Aneki-chan! ;D

KAŠLI! KAŠLI! CHCÍÍÍÍÍÍÍÍP!!!!

8. září 2011 v 21:48 | Raydenn |  My dear baka diary...
Jak vám bylo vyrozuměno z nadpisu, jsem pekelně nachlazená. :D To značí, že je mi mizerně a že tenhle článek bude čistě infromační pro ty, kdo by chtěli vědět, že:
  1. jsem zpět z anglie
  2. v anglii je zima jako v psinci
  3. v anglii se dost snadno nachladíte
  4. v anglii jsem se nachladila
Tož to je celá sága, tohlecto :D
V anglii se mi mimo chycení streptokočky stalo spousta a spousta agrosomních věcí, které sem hodlám hrdě vypsati, jen co vydržím tři minuty bez toho, abych si chodila pro kapesník a pro vitaminy. (Feťák vitaminu C! :D MUAH! xD)
Tož mějte se, já si letím pro další dávku kapesníčků do zásoby. :D Sayonara! (SMRK!) >:3

RÝMA! HELP ME! xD

Sourozenci aneb neštěstí nechodí nikdy samo

6. září 2011 v 13:10 | Raydenn |  My dear baka diary...
Jsou všude kolem nás. Potkáváme je na ulici. Potkáváme je v bytě. Já osobně ho potkávám ve své vlastní posteli!!!!
Sourozenci.
Sourozenec je druh živočicha adaptovaného na humanitní společnost, i když podle mě patří někam úplně jinam. Živí se vším, co najde, popřípadě vším, co najde ve vašem šuplíku s cukrovím, které jste dostali k narozeninám. Vydává strašné, nepříjemné skřeky, které jsou nehledě na jeho věk pořád stejně hlasité a pronikavé. Vzhled je rozličný a velmi, velmi