Říjen 2011

Mizerná...

22. října 2011 v 0:39 | Raydenn |  My dear baka diary...
Deprese. Totální deprese.
Připadám si odstrčená, nechtěná a zahozená. Připadám si obelhaná, podražená a cizí.
Já to nedokážu přesně popsat, řeknu jen tolik, že dnešek a vůbec celý tenhle týden mi ukázal, jak na tom vlastně jsem...
Respektive, jak jsou na tom lidi kolem mě.
Když se snažím někomu pomoct, myslím to upřímně. Snažím se o to nejlepší, i když uznávám, že mě, odvrženci přírodních hříček se nic dařit nemůže.
Je moc krásné snažit se někomu pomoct. A když je to někdo, koho pokládáte za svou opravdu dobrou kamarádku? Nádhera!
...a když pak zjistíte, že jste pro ní míň něž rozteklý vosk?
A co když se celá partička vašich nejlepších kamarádů začne snažit vás odstrkovat, lhát vám, jen aby se vás zbavila, odsouvat vás, ignorovat, místo aby přestali být takoví zbabělci, našli tu odvahu a řekli vám, že nestojí o to vás vidět?!
Dejte mi už pokoj. Všichni. Mám toho dost... mám pocit, že se vrací moje "předchozí já"... zdeprimovaná holka s rounama přes obličej, v černém roláku a volných džínsech, aby z ní bylo co nejmíň vidět... hnusná, zahozená šprtka, to jsem byla, na chvíli jsem přestala být a zase se jí pravděpodobně stanu. Zdeprimovaná mrtvola utíkající před světem a sama před sebou.
Třeba to tak bude lepší...


Peklo, ďáblové za katedrou a zákeřné dotazníky

3. října 2011 v 20:26 | Raydenn |  My dear baka diary...
Jestliže má 70% lidí dojem, že škola je nesnesitelné peklo hodné Sebastianova obdivu, a dalších 25% tvoří šprti, kteří jí považují za skrytý ráj s anděly za katedrou, přičemž ze zbylých pěti procent se čtyři drží názoru, že by se to všechno mělo, ráj neráj, podpálit, pak já musím zaručeně patřit do toho posledního, zbylého procenta, které jasně říká...

Kompletní rekonstrukce :3

2. října 2011 v 0:34 | Raydenn |  Oznámení
Ne, nepřehnal se tu uragán, to se jen Ray zase zbláznila a musela předělat blog. :D
Ten maník nahoře je Zetsubou-sensei. Seznamte se, je to hroznej sebevrah, ale stejně ho máme rádi! :D
...a toto je důvod, proč jsem čtyři hodiny mlátila hlavou do obrazovky, hlasitě nadávala a kopala do nespolupracujícího kompu jen proto, abych vyrobila tu hrůzu, co tu teď vidíte:
To video mi poslal Lord a mě naplnilo tolika sympatiemi, že když jsem se toho (asi po dvou hodinách neustálého mačkání tkačítka "replay") dostatečně nabažila, musela jsem na to udělat dess :D
Výsledek: anime neznám, jediný, co vím je, že hlavní postava je Zetsu-sensei a je to nehorázný sebevrah, ale víc o něm nevím a tudíž je dost možný, že mi na záhlaví visí někdo, koho bych za normálních okolností zařadila do seznamu jakmile-je-potkám-mrtvých-osob.
Nu což, anime je anime, ne? :D
Tož to je vše! Pokud máte nějaké výhrady k nynějšímu designu, prosím, hlasitě na mě řvěte! (V komentářích, ovšem! Neplatí pro Cooky, ta na mě může hlasitě řvát ve škole. :D)
Hlášení ukončeno. Arigato! :3