Únor 2012

Still alive aneb Hidan&Shikamaru, zpívající duet :D

27. února 2012 v 17:57 | Raydenn |  My dear baka diary...
S Cooky jsme dostaly ďábelský nápad- účastníme se červencové cosplay-soutěže jakožto Duo Hidan&Shikamaru, přičemž celá akce bude spočívat v tom, že já budu v cosplayi za Shikiho hrát doprovod na piáno a Christina do toho bude, převlečená za Hidana, zpívat Still alive od Portalu, a ke konci pisníčky mě kuchne. Moc hezká tečka. :D
Taky naprosto nevíme, co s úvodem. Vypadá to na scénu typu "Čau!" "C-co tu děláš?! Ty vrahu, zabils mi mistra, máš bejt mrtvej!!!" "Víš to bylo tak... na co čekáš?! Hraj, ty malej zmetku! ...*začne zpívat*" :D
Jak tohle dopadne?! QwQ
Jeden z mnoha důvodů, proč tohle celé píšu: krom toho, že potřebuji něčím vysvětlit své úmrtí, které evidentně nastane v červenci přesně ve chvíli, kdy mě rozlícené davy ukamenují: nevíte někdo -kdokoliv!- kde sehnat Shikamarofilní síťované tričko (a ne, nemyslím Erotic-shop :D)? Pokud ano, prosím, podejte mi o tom hlášení, budu vám nadosmrti vděčná, zahrnu vás královskými dary, koupím vám poníka a zahradní houpačku apd. :D
To je z hlášení o aktuálním stavu událostí asi tak všechno. Přeji hezký zbytek pondělního večera, přežijte ty zbylé čtyři dny do víkendu a... ME GUSTA! :D

Seznámení s největším gameoverovým borcem, co kdy obýval internet

26. února 2012 v 20:00 | Raydenn |  Pewdiepie FC <3
Jeho tempo je vražedné. Jeho zbraní je tlačítko "Save the game". Jeho spojenci jsou mr. Chair, mr. Plant, Stefano a Kitty-cat. Jeho revírem jsou veškeré hororové počítačové hry, které kdy byly stvořeny. Jeho nepřáteli jsou sudy, zombie a tlusté marshmallowy. Jeho nejčastějšími prohlášeními jsou "THE FUCK WAS THAT?! QwQ", "I HATE BARRELS!!! ._." a "Hallo, mr. Chair! ^^"
..jmenuje se Pewdiepie a je to borec. :D

Veselého Ananasa všem!

25. února 2012 v 14:09 | Raydenn |  Evil needs candy, too!
Sobota je oficiálním dnem Veselého Ananasa (pokud to neplatí nikde jinde, tak na tomto blogu ano), tož přeji vám Veselý Ananas a krásný zbytek volna! ;D
(Ten obrázek mi zabral skoro hodinu. Ano, musela jsem se hodně nudit. :D)

Neusni u stolu, neusni v koupelně, neusni na schodech, neusni za pochodu, neusni ve škole, neusni, neusni, neusni..........

24. února 2012 v 6:18 | Raydenn |  My dear baka diary...
V zájmu svého strašně inteligentního dojíždění do školy jsem kvůli strategické poloze naší zapadákovské zóny nucena vstávat v pět hodin. (Dneska jsem tak vstávala taky, než jsem si uvědomila, že nemusím, takže už tu hodinu sedím v kuchyni a čekám, až budu moct popadnout bágl a vyrazit. Život je pes. :D) S tím by se ještě dalo smířit, pakliže ovšem člověk neusne ve čtyři. (Někdy prostě nezaberete, ani když opakovaně mlátíte hlavou o zeď a řvete "SPI, SPI, SPI!". Mám to vyzkoušený.) Tož celou tu hodinu se tu taktéž aktivně snažím neusínat.

Fu*k you, It's a merry christmas!

22. února 2012 v 23:54 | Raydenn |  My dear baka diary...
Vánoce nejsou, ale to je jedno :D Z tý červeně pruhovaný zóny mám náladu jako o Vánocích... Zákopníkova ponožko, chtělo to něco pozitivního. A co je pozitivnějšího, než sud čerstvých jablek, že? 8D

Mám hlad. :D


Teorie Klapokalipsy

13. února 2012 v 10:08 | Raydenn |  Evil needs candy, too!
Nejdřív přišel meteorit, který vyhubil dinosaury. Pak přišla potopa a Noemova archa. Pak přišla morová epidemie. Pak 1. světová válka následovaná 2. světovou válkou.
A teď přišla klapokalipsa.
Klapokalipsa se zrodila z moderního předpokladu apokalipsy a faktu, že když člověk zemře, zaklape bačkorama. Jinými slovy je to kompletní zkáza lidstva v nářečním slova smyslu.

Když se Ray nudí...

12. února 2012 v 19:59 | Raydenn |  Evil needs candy, too!
...tak upravuje obrázky! :D Já si prostě nemohla pomoct, oni vypadali tak... strašně... nechutně... NORMÁLNĚ... že jsem s nima prostě musela něco udělat :D ME GUSTA!


...O

11. února 2012 v 20:34 | Raydenn

Nevšímat si, zkoušíme!

11. února 2012 v 20:30 | RaydennHokus pokus abrakadabra...

11. února 2012 v 17:21 | Raydenn |  Oznámení
Upřímně, netuším, k čemu mi je rubrika "oznámení", takže toto je její poslední zmrtvýchvstání a pak jí nejspíš pošlu na věčnost. Život je krutý.
Jinak prosím zbloudilé poutníky, aby se nelekli těch nefunkčních klikaček nahoře, nemám teď čas je zprovoznit, pádím na klavír, pak s tím -snad- něco udělám, pokud tedy dřív nezešílím.... :D Jestli najedete na tyhle stránky a bude tu jenom očouzený kráter, berte to tak, že se mi to nastavit nepovedlo. xD
Užijte si sobotu, me gusta!

Zabít, oživit, znovu zabít, znovu oživit a opět zabít je málo!

10. února 2012 v 22:45 | Raydenn |  My dear baka diary...
Nuže, panstvo. Když se podíváte, z vašeho pohledu, doprava, co tam najdete? Ano, správně. Taková ta roztomilá věc, co visí na každých stránkách, říká se jí "Menu". V tom menu jsou -modří už vědí- rubriky. To jsou takové ty věci, na které kliknete a ono vás to hodí do určité kategorie článků.
A mezi těmi rubrikami je důmyslně schována záhadná rubrika "reklamy a odkazy". Proč záhadná? Inu, protože evidentně ještě NIKDO Z VÁS nepřišel na její funkci.
Já vám to tedy, zlatíčka, vysvětlím: je tu od toho, abyste jakékoliv své žádosti o hlas v nějaké stupidní soutěži, odkazy na své blogy či reklamy na vlastní soutěže na svém blogu házeli PRÁVĚ TAM, a to z toho prostého důvodu, že já opravdu nejsem zvědavá na to, abyste si z mého blogu dělali nějakou reklamní kampaň na sebepublikaci. NEDÁVEJTE ŽÁDNÉ ODKAZY DO KOMENTÁŘŮ U ČLÁNKŮ Z RUBRIK, KTERÉ PRO TO NEJSOU URČENÉ!!!!
Pokud jste to z tohohle nepochopili, tak jsem v koncích, nevím, jak jinak to vysvětlit. Asi budu muset nakreslit obrázek nebo tak něco.
A skryté reklamy typu "Máš hezký blog" taky neberu. Jeden komentář pro padesát lidí? Ne, díky. Opakovat jedno a totéž přání pořád dokola na Vánoce je něco zcela jiného, než pochvala něčího blogu nebo jeho případná kritika.

Toť vše. Není, co k tomu dodat. Dobrou noc.

Zoufalec opět útočí

10. února 2012 v 20:19 | Raydenn |  My dear baka diary...
Doma není nic k jídlu, internet pořád padá, za dva dny mi končí prázdniny, spletla jsem si datum a v domění, že je čtvrtek, jsem se nedostavila na svou páteční hodinu piána a ta modrá mlhovitá hrůza, co tu právě visí, mě bude strašit ve snech.

Dámy a pánové, zoufalec přichází.


Je tu... mrtvo. ._.

4. února 2012 v 20:06 | Raydenn |  My dear baka diary...
Buď jsem moc líná, nebo moc unavená, nebo nemám čas, zkrátka a dobře, tenhle blog jde do kopru, pokud v něm tedy už delší dobu není.
Zvýšit aktivitu bych jistě mohla, leč nemám o čem psát, nebo respektive mám, ale jak tak koukám, nikoho tyhle "zajímavosti" nezajímají, takže... panda, fole.
Zdá se, že ne každému šmakují články, které nejsou o yaoi. No budiž, články o yaoi bych napsat mohla, ale... echm... vážně v tom leží všechna sledovanost?
Spíš bych řekla, že psaní nebude mojí předností. ^^" Buď píšu moc málo, nebo moc špatně. Lidi, něco se pokazilo.
Co se týče návštěvnosti, padesát lidí denně i v období totální neaktivity. To je sice moc hezký, ale v komentářích ani v hodnocení se to neprojevuje. To NENÍ dobré.
Víte co? Až příště budu mít nějaký další úžasný nápad typu "založím si blog", dejte mi někdo rovnou pánví po hlavě.

Poroučím se do neurčita. Me gusta!